BEYOĞLU BOYACI USTASI 05445127436

Beyoğlu boya badana Ustası

Beyoğlu boyacı ustası

Beyoğlu boyacı ustası : İş Yeri Ev Ofis boyama işlerinde usta ekibimizle yıllardır bu sektörde faaliyet göstermekteyiz. Eviniz-ofisiniz için artık boya, tamirat, alçı yaptıracak usta aramaya son. Bizler evboyaustasi.com ailesi olarak titiz ve profesyonel ekibimizle birlikte kısa sürede hayalinizi gerçekleştirmeye hazırız. evboyaustasi.com ailesi olarak sağlığınıza önem veriyoruz bu sebeple ekibimizi 15 günde bir pcr testi zorunluluğu ile covid-19 aşısı olmuş uzman kişilerden seçiyoruz. 

Boya badana işlemlerine başlamadan önce önceliğimiz eşyalarınıza zarar vermemektir.

Mekanın teslim süreci şu şekilde ilerlemektedir:

 1. İlk olarak mekanı keşfederek eksiklerini, tamir edilecek yerler varsa önceden belirliyoruz.
 2. Gerekli malzemeler alındıktan sonra usta ekibimizle birlikte gerekli ekipmanlarımızla ve pandemi kurallarında uygun bir şekilde hazırlanıp galoşlar ile mekana giriyoruz.
 3. Süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantladıktan sonra yerleri pratik örtüyle kaplıyoruz. Eşyaları nazik bir şekilde müsait olan kısma koyup üstünü mavi kalın örtü kullanarak zarar gelmesini önlemiş oluyoruz. Prizlerin etrafını bantla kaplıyoruz.
 4. Tamir edilecek yerler varsa 2kat alçı ile tamir ediyoruz ve beklemeye bırakıyoruz. Bu esnada  tamir edilecek yerler bittikten sonra tavan boyama aşamasına geçiyoruz. 2 kat boya uyguladığımız tavan bittikten sonra tamir yerlerini zımparalamaya geçiyoruz.
 5. Zımparalama işlemi bittikten sonra tamir yerlerinin üstüne alçı astarı sürüp boyama aşamasına geçiyoruz. Duvarın rengine ve yapısına göre minimum 2 maksimum 3-4 kat boya sürüyoruz ve kurumaya bırakıyoruz.
 6. Boya işlemi bittikten sonra yerlere sermiş olduğumuz örtüleri topluyoruz ve yeri süpürüyoruz.  Müşterinin de onayı alındıktan sonra teslim sürecini tamamlamış oluyoruz.

Boya badana hizmetinin profesyonel çalışanları olarak, boya badana hizmetini severek sizlere sunuyoruz.

Nasıl çalışıyoruz?

Beyoğlu Boyacı Hizmetimiz

Beyoğlu İstanbul’un en İstanbul kokan ilçesi olarak tanımlanabilir, kozmopolit teriminin hayat bulduğu yerdir. İstiklal Caddesi ve çevresindeki sokaklar yalnızca Beyoğlu’nun değil İstanbul‘un da merkezi sayılabilir. İstiklal Caddesi dışında Cumhuriyet, İnönü ve Cihangir caddeleri de ticaret ve eğlence fonksiyonunun en belirgin oldukları yerlerdir

İş amaçlı gelen, yeni atanan memurlarla birlikte, Beyoğlun’da sürekli bir nüfus sirkülasyonu vardır. Doğal olarak, insanların yeni kiraladıkları ya da satın aldıkları evlerini profesyoneller ellere boyatmaları gerekir. Neden mi? Kötü kullanım ve rutubet, iç duvarlarda çatlaklar neden olur ve yüzeyler zamanla sararır. Ayrıca, iç kapılar da zamana yenik düşer ve renginde solmalar oluşur. Sonuç olarak, bakımsız bir yerde kimse oturmak istemez.

İster ev sahibi, isterse kiracı olun, oturduğunuz dairenize hak ettiği ilgiyi göstermelisiniz. Duvar boyamada amatörseniz veyahut yoğun iş temposundan dolayı bunu yapacak zamanınız yoksa, Beyoğlu boyacı ustası olarak bu konuda size yardımcı olacağız. Çalışma süresi boyunca, merak ettiğiniz tüm sorulara memnuniyetle cevap vereceğiz. Talep ettiğiniz randevuya sadık kalacak ve takviminize göre esnek bir çalışma programımızı oluşturacağız.

Boya yapmak bizler için bir sanattır. İnce işçilik ister. Biz de bu hizmetimizi icra etmekten çok memnunuz ve iş olarak da işimizi hakkıyla teslim edebildiğimiz için gururluyuz.

Beyoğlu boya badana hizmetinde kullanılan boya markaları hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz. Sizin için en uygun boya markasını sizlere önerebiliriz. Bu konuda ekibimizin tecrübesinden faydalanabilirsiniz.

Beyoğlu bölgesinde size en yakın  boyacı ustasına anında ulaşmak için sitemizdeki telefon numaralarından arama yaparakwhatsapp üzerinden mesaj göndererek ya da form göndererek bize ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu bölgesinde boya badana hizmeti sırasında uygulamalarımız ve talebe göre yaptığımız işlemler şöyledir:

 • Beyoğlu  Boya Badana Hizmeti
 • Beyoğlu Alçıpan Hizmeti
 • Beyoğlu Stropiyer Hizmeti
 • Beyoğlu Ev Boya Badana Hizmeti
 • Beyoğlu Boya Öncesi Maskeleme
 • Beyoğlu Kartonpiyer Hizmeti
 • Beyoğlu Özel Tasarım Boya Badana Hizmeti
 • Beyoğlu Saten Alçı Hizmeti
 • Beyoğlu Yağlı Boya Hizmeti
 • Beyoğlu Profesyonel Boya Badana Hizmeti
marshall ev boya badana ustası
filli boya ev boya badana ustası
polisan ev boya badana ustası
dyo ev boya badana ustası

Beyoğlu Boyacı Ustası

UYGUN FİYATA BEYOĞLU BOYACI USTASI

Müşteri destek ekibimizi ya da sitemizde bulunan bize göndererek bizden iç cephe boyama fiyatlarına ilişkin tahmini bir rakam alabilirsiniz.

Ev veya ofisin metrekaresini, tadilatın boyutunu ve projenizdeki diğer ayrıntıları göz önünde bulundurarak size yaklaşık bir boyama maliyeti sunacağız. Kesin fiyatı ise, Beyoğlu boyacı ustamız adresinize gelip dairenizi gördükten sonra öğreneceksiniz. Duvarlardaki yarıklar, su alan duvarlarda oluşan küf lekeleri, sararmalar ve boya dökülmeleri, işçilik ve malzeme maliyetinde hesapladığımız kalemlerdir. Ayrıca, çoğu müşterimiz odalarını boyatırken, kapılarının da boyanmasını ister. İç kapı boyama hizmetimizden de yararlanmak istediğiniz takdirde, işçilik fiyata yansıyacaktır.

Uygun fiyat politikamız ve kusursuz hizmetlerimiz ile projenizi zamanında tamamlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

faydalanın. Beşiktaş bölgesi boyacı ustası fiyatları hakkında bilgi talep edin.

Beyoğlu bölgesinde Boyacı Ustası mı Arıyorsunuz?

Ev boya badanası, ofis ve işyeri boya işleri, kartonpiyer hizmeti sunan boyacı ustası, stropiyer yapabilen boyacı ustası, saten boya yapan boya ustası, yağlı boya, ahşap boyası, metal boyası yapabilen boyacı ustaları ihtiyaçlarınız için bize ulaşın. Uygun boyama hizmeti fiyatlarımızdan faydalanın. Beyoğlu  boyacı ustası fiyatları hakkında bilgi talep edin.

Beyoğlu bölgesinde size en yakın boyacı ustasına anında ulaşmak için hemen bizi arayın..  

İstanbul boyacı usta olara değerli müşterilerimiz için boya öncesi hazırlık sürecini titizlik ile gerçekleştiriyoruz. Tüm ekipmanlarımızı ve profesyonel boyacı ustalarımızın sayısını evinizin büyüklüğüne göre belirlemekteyiz. Aynı zamanda ahşap üzerine vernik yapmak veya vernik sonrasında yapılması gereken işlemleri gerçekleştirecek profesyonel işçilerimiz ile kusursuz bir iş çıkarıyoruz. Firma olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin zevkine uygun ve istenilenden daha kaliteli bir iş çıkartmaktır. Elbette boyama süreci sizler için zor bir süreç olabilir. Ancak bu konuda alanında tecrübeli İstanbul boyacı usta’ları  tercih etmeniz süreci kusursuz bir şekilde geçirmenize büyük katkı sağlayacaktır. Özellikle evini satmak isteyen müşterilerimiz duvarlarını yenileyerek satışı hızlandırıyor. Boyacı ustalarımız hem evin içerisini hem de evin dış cephesini istediğiniz renk tonlarında boyamaktadır. İnce işçilik ile hizmet veren İstanbul boyacı ustası personelimiz istediğiniz görünümü %100 elde etmektedir. Eğer evinizi boyatmaya karar verdiyseniz kaliteli boya ve badana yapan bir firma tercih etmelisiniz. Geçmişte başarılı işler yapmış olması ve referans vermesi sizin için avantaj sağlayabilir. Ayrıca boya konusunda müşterilerin fikirleri oldukça önemlidir. İstanbul boyacı usta’ları tamamiyle müşterilerimizin istediği şekilde hizmet vermekteyiz. Diğer bir taraftan badana ve boya yapmadan önce alt zemini pürüzsüz bir hale getiriyoruz. Bunun için de zımpara kullanarak duvarınızı pürüzsüz hale getiriyoruz. Ardından tercih ettiğiniz boyayı birkaç kez duvara uyguluyoruz. Böylece tercih ettiğiniz ton belirginleşmiş oluyor. Boyama aşamasında profesyonel personellerimiz ile ekip çalışması içerisinde hizmet veriyoruz. Firma olarak evinizi nasıl temiz teslim aldıysak tekrar temiz bırakmaya özen gösteriyoruz. Böylece temizlik ile uğraşmadan direk yeni evinize kavuşuyorsunuz. Kısa sürede evinizi teslim ederek ardımızda mutlu müşteriler bırakapılarının temiz

Bölgeler

İletişim Bilgileri

Leave A Comment

All fields marked with an asterisk (*) are required

Call Now Button